Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Białystok-Gdańsk Główny.TLK18104,,Rybak".SU160-003/EP07-1039 .15.08.2018

 
Przedstawiam szlak kolejowy Białystok-Gdańsk Główny, który 15.08.2017 ,nagrałem z pociągu TLK18104 ,,Rybak", relacji Białystok-Szczecin Główny/Hel.6,5 godziny kręcenia i do tego przepiękna trasa przez Mazury i Warmię do Gdańska,prowadząca liniami kolejowymi numer 38,353, 220,204 i 9.Na odcinku Białystok-Olsztyn Główny, pociąg prowadzony był przez spalinową lokomotywę SU160-003,natomiast w Olsztynie Głównym, pociąg przejęła lokomotywa EP07-1039.Podróż całkiem nieźle minęła, z rana nie było upału. I jeszcze muszę wspomnieć, iż wyszedłem zwycięsko ze starcia z kierownikiem pociągu. Doczepił się do mnie o nagrywanie, że niby zgoda władz jest potrzebna-bzdura. To wyciągnąłem z koszulki w której trzymam bilety ,mój bilet do szczęścia, czyli pismo, które e-mailem z IC dostałem. Jaśnie Pan kierownik nie mógł się naczytać, aż go w ziemię wcisnęło. Myślał ,że ma z amatorem do czynienia-a tu klops! Teraz już będzie wiedział, iż z miejsc ogólnodostępnych ,nagrywanie kolejowych szlaków jest dozwolone i nie ma przepisu, który tego zabrania .Tak go pogoniłem, że uciekał ode mnie w podskokach. Tak więc, zapraszam do oglądania! I present the railway route,which on August,15/2018, I recorded the train TLK18104 ,,Rybak"of Białystok-Szczecin Główny/Hel. 6,5 hours of filming and a beautiful route trough Masuria to Gdańsk, leading by railways numer 38,353,220,204 and 9.On the section Białystok-Olsztyn Główny,the train was operated by the diesel locomotive SU160-003, while in Olsztyn, the main depot, took over the locomotive EP07-1039.The journey passe quite well, in the morning there was no heat. And I here to mention that I came out victorius from the clash with the train manager.He asked me to record that the permission of the autorities is needed-nonsense! I pulled it out of the T-shirt in which I keep the tickets, my ticket to hapiness i.e. the letter which I received with an e-mail from the IC.Dear Mr.Manager he trough was bluffed.As he saw my paper, it hit him in the ground. He took me as an amateur and here's a meatball! Now he will know that recording from public places, recording railway routes is allowed and there is no provision that prohibits I chased him so which that he ran away from me in jumps.So,I invite you to watch!

 


Tomek Jurek Wlazło
 
Data pliku video: 2018-08-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białostocki – powiat z siedzibą w mieście Białystok, obejmujący swym zasięgiem gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo, Dobrzyniewo Duże. Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady.

Powiat białostocki jest największym polskim powiatem, a jego wielkość wynosi aż 2 984,64 km². Ok 39% tej powierzchni stanowią lasy i grunty leśne (m.in. Puszcza Knyszyńska, Narwiański Park Narodowy, rezerwaty przyrody) co wpływa na jego turystyczną atrakcyjność.

Ponad 50% powierzchni stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo zajmuje najwyższą pozycję w gospodarce regionu, a przemysł reprezentuje głównie przetwórstwo rolno-spożywcze.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola