Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Marcin Siegieńczuk - "Białystok na TAK"

 
słowa i muzyka: Nikodem Siegieńczuk realizacja audio: Dariusz Boćwiński realizacja teledysku: pokreceni.pl BIAŁYSTOK NA TAK - Marcin Siegieńczuk Miasto to ludzie, to mieszkańców świat Zgoda buduje, BIAŁYSTOK NA TAK W jedności siła, więc z czystym sumieniem BIAŁYSTOK NA TAK i Twój głos ma znaczenie Gdzie dwóch się kłuci, tam porządku nie ma Truskawkowy sezon trwa drużyny pierścienia Nie jest źle, jest znośnie, na tyle pochwalę Po co nam podrzucać jeszcze dobrej zmiany żale Betonowe bloki, galerie handlowe, Wszystko pięknie, ładnie, lecz gdzie w tym jest człowiek? Na ludzkie potrzeby znaleźć trzeba sposób , wystarczy mieszkańców dopuścić do głosu Słuchamy, bo warto, wyciągamy wnioski, rozmawiamy z wami, sprawdzamy pogłoski Puste obietnice , o tym nie ma mowy, więc przemyśl swój wybór - ryba psuje się od głowy. Miasto to ludzie, to mieszkańców świat Zgoda buduje, BIAŁYSTOK NA TAK W jedności siła, więc z czystym sumieniem BIAŁYSTOK NA TAK i Twój głos ma znaczenie

 


Białystok na TAK
 
Data pliku video: 2018-10-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białostocki – powiat z siedzibą w mieście Białystok, obejmujący swym zasięgiem gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo, Dobrzyniewo Duże. Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady.

Powiat białostocki jest największym polskim powiatem, a jego wielkość wynosi aż 2 984,64 km². Ok 39% tej powierzchni stanowią lasy i grunty leśne (m.in. Puszcza Knyszyńska, Narwiański Park Narodowy, rezerwaty przyrody) co wpływa na jego turystyczną atrakcyjność.

Ponad 50% powierzchni stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo zajmuje najwyższą pozycję w gospodarce regionu, a przemysł reprezentuje głównie przetwórstwo rolno-spożywcze.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola