Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Code-R, strony internetowe (CMS), oprogramowanie dedykowane, grafika

Data dodania: 2012-01-12
 

Strona internetowa może być nie tylko reklamą dostępną 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, ale także platformą służącą do komunikacji oraz budowania relacji z klientem lub aplikacją wspomagającą zarządzanie Twoim przedsiębiorstwem.

Integracja witryny z usługami umożliwiającymi dodanie na mapie, firmowej wizytówki powiązanej z lokalizacją (Google Places) czy narzędziami służącymi do monitorowania ruchu na stronie, pozwalającymi między innymi ocenić skuteczność kampanii reklamowych (Google Analytics), tworzy z niej skuteczne narzędzie marketingowe.

Estetyczna szata graficzna zachęca do zapoznania się z treściami zawartymi na stronie. Połączenie obu tych elementów, grafiki i treści, pozwala na stworzenie spójnego wizerunku Twojej firmy.

System zarządzania treścią (CMS) umożliwia łatwą modyfikację zawartości strony. Szybko możesz umieścić informację o aktualnościach, zmiany w ofercie czy dodać nowe zdjęcia.

Integracja witryny z portalami społecznościowymi umożliwia osobom odwiedzającym stronę na zapoznanie się z profilem społecznościowym Twojej firmy (np. na Facebooku).

Technologie internetowe dają nie tylko możliwość zaistnienia w Sieci, ale umożliwiają także przeniesienie każdego rodzaju oprogramowania na serwer i dostęp do niego przez dowolną przeglądarkę na dowolnym systemie operacyjnym.

Oprogramowanie szyte na miarę najlepiej spełni Twoje oczekiwania ponieważ to Ty znasz specyfikę oraz potrzeby Swojej działalności i to oprogramowanie ma dostosować się do Ciebie nie Ty do oprogramowania.

Na obecność w internecie składa się dzisiaj wiele elementów, które jedynie połączone w całość stworzą skuteczne narzędzie jakim może być strona internetowa. CODE-R Robert Klim właśnie tym się zajmuje, jeśli więc chcesz zaistnieć w Sieci zapraszam na moją stronę w celu zapoznania się z ofertą. Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

Kontakt

CODE-R ROBERT KLIM
Aleja Józefa Piłsudskiego 24/63
15-446 Białystok

tel. 662 010 156
e-mail: kontakt@code-r.pl
www: www.code-r.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białostocki – powiat z siedzibą w mieście Białystok, obejmujący swym zasięgiem gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo, Dobrzyniewo Duże. Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady.

Powiat białostocki jest największym polskim powiatem, a jego wielkość wynosi aż 2 984,64 km². Ok 39% tej powierzchni stanowią lasy i grunty leśne (m.in. Puszcza Knyszyńska, Narwiański Park Narodowy, rezerwaty przyrody) co wpływa na jego turystyczną atrakcyjność.

Ponad 50% powierzchni stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo zajmuje najwyższą pozycję w gospodarce regionu, a przemysł reprezentuje głównie przetwórstwo rolno-spożywcze.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola