Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[alarmowo Białystok] Konwój US Army, eskortowany przez policję i ŻW

 
Jak wynika z oznaczeń pojazdy należą do 3D Squadron, 2D Cavalry Regiment US Army, wracających z ćwiczeń z Estonii. Konwój zatrzymał się w koszarach 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego na noc. Osłaniany przez policję i żandarmerię wojskową, poruszał się w trzech rzutach. Duża różnica czasu pomiędzy nimi wynikała z tego iż jeden z pojazdów w drugim rzucie miał awarię (info od regulacji ruchu WP). Przepraszam za machnięcia palcami, ale kamera gubiła ostrość i musiała się zrefokusować. Nagrane aparatem 8 Mpix z telefonu LG G2 mini Rozpowszechnianie i publikowanie bez mojej zgody zabronione.

 


M Joz
 
Data pliku video: 2015-03-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat białostocki – powiat z siedzibą w mieście Białystok, obejmujący swym zasięgiem gminy: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo, Dobrzyniewo Duże. Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady.

Powiat białostocki jest największym polskim powiatem, a jego wielkość wynosi aż 2 984,64 km². Ok 39% tej powierzchni stanowią lasy i grunty leśne (m.in. Puszcza Knyszyńska, Narwiański Park Narodowy, rezerwaty przyrody) co wpływa na jego turystyczną atrakcyjność.

Ponad 50% powierzchni stanowią użytki rolne, w związku z czym rolnictwo zajmuje najwyższą pozycję w gospodarce regionu, a przemysł reprezentuje głównie przetwórstwo rolno-spożywcze.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola